מאמרים

מנעול | מנעולים

מנעול. אי אפשר לטעות בו: ייעודו של מנעול – כשמו כן הוא – לנעול.למנוע אפשרות כניסה. דלת נעולה אף היא אמורה למנוע כניסה. דלת נעולה עם מנעול אמורה להיות דלת שמוגנת לא רק מפני כניסה אלא מפני פריצה, שהיא כניסה בלתי מותרת בעליל.
לא אחת, מנעול פשוט עושה את העבודה. יש מקומות שלנעילתם נדרש מנעול משוכלל יותר. מנגנוני פתיחה ונעילה שונים מבדילים בין מנעול רגיל לבין מנעול איכותי ומשובח. רמת הביטחון שעשוי להעניק מנעול שלא ניתן לפתוח אותו בהעדר המפתח הנדרש לפתיחתו היא בוודאי טובה יותר מזו שמעניק מנעול רגיל. מנעול מותקן במקומות שבהם מבקשים להגן הגנה מיטבית על רכוש יקר ערך. לא אחת, דיירים של בתים חדשים רוכשים דלתות לבתיהם על-פי טיבו של מנעול האמור לנעול אותן.
מנעולנים מקצועיים בוודאי יוכלו להעניק ייעוץ על אודות מנעול מומלץ. הם יהיו גם אנשי הבשורה בכל מקרה שבו יידרש לפתוח או אף לפרוץ מנעול, אשר המפתח שלו אינו בנמצא מכל סיבה שהיא.
מנעול אינו תמיד מונע כליל אפשרות פריצה אבל הוא תמיד הופך את הכניסה למקום שהוא אמור להגן עליו לבלתי חוקית. הכוח של מנעול הוא, בין השאר, לא רק כוח של מניעת פשע אלא כוח להרתיע מהניסיון לפשוע.
מנעול נראה, לכאורה, דבר פשוט אבל לא אחת חשוב לדעת עד כמה הוא משוכלל ועד כמה מנעול הוא המענה הטוב האפשרי כדי להבטיח הגנה מרבית.
רצוי לרכוש מנעול במקומות שבהם נמכר ציוד אבטחה נוסף ולא רק בחנות, שבו מנעול הוא פריט אחד בלבד מתוך פריטים רבים. רכישת מנעול בעסק המתמחה באבזרים האמורים לספק הגנה מצמצמת את הסיכון לרכוש מנעול זול, אשר מן הסתם לא יתן מענה המצופה.
מרתוק הוא מנעול - מנעול , בעיקר הודות להגנה העוצמתית שהוא מעניק לדלתות פלדה. מנעול מרתוק יאפשר לכם להירדם מהר וקל יותר, כאשר לפחות משקולת אחת של דאגה מוסרת מעליכם.
 
המציא את מנעול המרתוק משה דולב האיש שהמציא את מנעול רב בריח, את הפלדלת, מנעולי תלי עם רתקים, צילינדר עם פינים טלסקופיים המיוצר על ידי מולטילוק עוד עשרות המצאות והוא האיש העומד בראש החברה שלנו, המייצרת ומשווקת את המרתוק.

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בהתאמת המוצר הטוב ביותר בשבילך. 09-7412865
 
 
עוד בנושא : קורס מנעולן